Ceny

Pokud Vás nabídka služeb SRL osloví, máte možnost prohlédnout si na místě požadovaná sportoviště, ubytovací kapacity, možnosti stravování i rehabilitaci. Následně obdržíte od SRL konkrétní závaznou cenovou nabídku na již přesně poptávaný rozsah služeb a konkrétní poskytovatele. Celý balíček služeb poté smluvně, komunikačně i účetně řeší s jednotlivými partnery již přímo SRL. Vy tedy komunikujete jen s jedním smluvním partnerem, který za vše odpovídá.

Z výše uvedených důvodů není vytvořen obecný, dopředu daný sazebník a každá nabídka je tvořena přímo na míru vašim požadavkům. Ceny na webech jednotlivých partnerů jsou spíše orientační a nemají přímou vazbu na konkrétní nabídku.

Pro pobyty v období od 25.6. do 5.9. je třeba akce závazně zarezervovat do 10.5. daného roku. Mimo toto období je postačující cca 1 - 2 týdny před plánovaným termínem akce. Důvodem tohoto opatření je atraktivita LVA, kde i přes každoročne se zvyšující ubytovací kapacity, jsou letní týdny velmi zajímavé pro individuální turistiku. Dovolujeme si Vás, jako potenciální zákazníky požádat o pochopení tohoto opatření. 

Při přípravě každé akce zajistíme potřebné pomůcky (dresy, vesty zátěžové a rozlišovací, poháry, medicinbaly, kužely atd...)