Sport Resort Lednice vznikl na začátku roku 2013, s cílem rozšířit nabídku sportovních a regeneračních služeb pro sportovní kluby a sportovních her pro firemní klientelu.

Ambicí resortu je nabízet kvalitní servis srovnatelný se špičkovými areály v České republice, nebo obdobnými areály, pro tyto účely využívanými v zahraničí.

Zázemí na potřebné úrovni jsme Vám schopni zabezpečit v následujících sportech: fotbal, futsal, sálová kopaná, nohejbal, basketbal, volejbal, stolní tenis, tenis, florbal, lední hokej (letní příprava), skvoš, silniční cyklistika, cross country běh.

 

V čem je jedinečnost nově dobudované kapacity?

  • Celoroční provoz resortu. Průměrná roční teplota je v nejjižnějším cípu Moravy vždy o 3–4 stupně vyšší než na většině území ČR. Stejně tak i teploty v jednotlivých měsících.
  • Kvalitní ovzduší v lednickém parku a jeho okolí má parametry klimatických lázní
  • Z pohledu dostupnosti, či možnosti získat kvalitní soupeře, je areál 10 km z dálnice D2. Dostupnost do centra Brna, Vídně, Bratislavy či Zlína je max. 60 minut.


  • Areál je v samém centru Lednice, tj. v přímém sousedství zámeckého parku a zámku.
  • Nabídku je možné modifikovat dle využití jednotlivých ubytovacích kapacit, které jsou vždy max. 5 minut chůze od sportovišť. Tím je dána i rozdílná nákladová úroveň jednotlivých akcí.
  • Ať již u tréninkových pobytů sportovních teamů či sportovních her firem, bude vždy na místě k dispozici minimálně jeden asistent, který bude ihned řešit veškeré podněty klientů.